XX Jubileuszowe Mistrzostwa Polski Firm Farmaceutycznych w Narciarstwie Alpejskim za nami

DSC00664
  • Published: 6 mar 2023

Nie samą pracą człowiek żyje!

Zespół Angelini Pharma Polska w silnym składzie w dniach 2 - 4 marca wziął udział w organizowanych od 20 lat XX Jubileuszowych Mistrzostwach Polski Firm Farmaceutycznych w Narciarstwie Alpejskim w Krynicy Zdroju.

Była to dobra okazja to wymienienia się doświadczeniem z innymi firmami farmaceutycznymi oraz do promowania naszego znakomitego produktu kompresów rozgrzewających ThermaCare.

W tym roku zdobyliśmy w Krynicy podium! @Edyta Sobol – Prochowska, Przedstawiciel Medyczny APP, uplasowała się na 3. miejscu w slalomie gigancie, kategoria kobiety 50+. Natomiast drużynowo slalom gigant ukończyliśmy w pierwszej dziesiątce, więc team spirit górą!

Gratulujemy naszym konkurentom świetnych wyników na trasie. Fair play w biznesie i… na stoku!